niedziela, 23 czerwca 2024

użytkownik: niezalogowany [zaloguj]

 szybki dostęp

login

hasło

 
Rejestracja
Przypomnienie hasła


Zobacz w jakich
miastach działamy

 • Krok po kroku
 • Kalkulatory:
     - kredyt hipoteczny
     - kredyt samochodowy

 • Wszystko o kredytach
 •  
   

  Jak korzystać z serwisu smartbank.pl

  Najlepszy kredyt bez doradców czyli jak korzystać z serwisu smartbank.pl 

  • Wyszukiwanie ofert kredytowych
   • Oferujemy Państwu unikalny serwis do wyszukiwania ofert kredytowych w bankach, działających na polskim rynku. Za pomocą serwisu mogą Państwo otrzymać oferty kredytowe bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić i wysłać formularz zapytania kredytowego, aby otrzymać oferty kredytowe przygotowane specjalnie dla Państwa przez osoby zajmujące się obsługą kredytową w bankach. Do każdej otrzymanej oferty dołączymy wskaźniki, na podstawie których mogą Państwo samodzielnie podjąć decyzję o wyborze najlepszej oferty. Obecnie banki uzależniają parametry oferty od wieku kredytowanego przedmiotu, wpłaty własnej, wysokości zarobków oraz wielu innych cech kredytobiorcy. Pracownicy banków przygotowują oferty na podstawie danych wprowadzonych przez Państwa do zapytania kredytowego i dzięki temu mają Państwo możliwość porównania realnych ofert kredytowych z różnych banków. Po otrzymaniu wszystkich ofert mogą Państwo wybrać jedną z nich i skontaktować się z pracownikiem banku, który przygotował najlepszą ofertę.

  • Sprawdzenie własnej oferty
   • Jeżeli otrzymali już Państwo ofertę z banku, istnieje możliwość porównania tej oferty z ofertami pozyskanymi dzięki serwisowi smartbank.pl. Wystarczy wysłać zapytanie kredytowe na identyczny okres kredytowania i wprowadzić własną ofertę w odpowiedzi na zapytanie. Po dodatkowym otrzymaniu ofert, dzięki naszemu serwisowi mogą Państwo upewnić się, że oferta jest korzystna.

    W przypadku gdy uda nam się dostarczyć interesujące oferty mają Państwo większy wybór. Jeżeli otrzymają Państwo zbyt małą ilość ofert za pośrednictwem serwisu smartbank.pl zalecamy, aby udali się Państwo do banków, które z nami jeszcze nie współpracują. Otrzymane oferty prosimy dopisać do ofert zebranych przy pomocy serwisu smartbank.pl. Uzyskają Państwo w ten sposób pełny obraz możliwości kredytowych. Dla każdej wpisanej oferty system obliczy sumę prowizji i odsetek oraz wskaźnik kredytu czyli stosunek wszystkich kosztów kredytu do kwoty kredytu.

  • Porównanie własnych ofert
   • Może się tak zdarzyć, że nie nawiązaliśmy jeszcze współpracy z bankami w Państwa mieście. Aby skorzystać z możliwości jakie daje strona smartbank.pl, mogą Państwo wpisać zapytanie kredytowe i dopisać do zapytania własne oferty.

    Dla każdej wpisanej oferty system policzy podstawowe wskaźniki, dzięki czemu, będą mogli Państwo wybrać tą najlepszą. Prosimy pamiętać, aby wszystkie oferty były na tą samą liczbę rat, cenę i wpłatę własną. Tylko w ten sposób porównanie ofert będzie rzetelne. Aby wprowadzić własną ofertę, należy wpisać roczne oprocentowanie nominalne, wysokość prowizji, ratę w walucie (dla kredytów denominowanych), ratę w złotówkach oraz sumę wszystkich pozostałych kosztów. Do pozostałych kosztów zaliczamy wszelkie opłaty, które zmuszeni są Państwo ponieść aby otrzymać kredyt. Są to koszty ustanowienia zabezpieczeń kredytu oraz pełny koszt ubezpieczenia kredytu do dnia ustanowienia zabezpieczeń hipotecznych. Jeżeli bank uzależnia uruchomienie kredytu od założenia konta ROR to dodatkowym kosztem kredytu będzie miesięczny koszt prowadzenia konta pomnożony przez ilość rat. Oczywiście nie uwzględniamy tego kosztu, jeżeli już od dawna mamy konto ROR w banku oferującym kredyt. Wszystkie dodatkowe koszty za wyjątkiem prowizji i odsetek należy zsumować i wprowadzić do systemu jako odpowiedź na wpisane wcześniej zapytanie kredytowe.


  Strona główna | FAQ | O nas | Kontakt | Polityka prywatności
  © smartbank.pl 2005. Wszystkie prawa zastrzeżone.

  Projekt i realizacja: compunet Polska